Друк

СТОП ГЕНДЕР!

Коментарі   

 
Sasha
+9 #3 ГендерSasha 27.03.2015, 01:16
Що таке гендерна ідеологія? Більшість людей думає що це ідеологія рівності за статевою ознакою. Але це обман, гарна приваблива оболонка розрахована на лохів, за якою ховається сама небезпечна ідеологія 21 століття, ідеологія яка повинна замінити комуністичну (комуністична - це економічний марксизм, гендер - це соціальний марксизм або неомарксизм) Якщо комуністична руйнує економічні стосунки між людьми, то гендерна замахнулася на саму природу людини. Впроваджується у всьому світі поступово методом пропаганди і підкупу чиновників (у вигляді грантів). Нам підносять цю ідеологію як одну із європейських цінностей. Зрозуміло багато лівих європейських політиків уже цю ідеологію сповідують і намагаються запровадити в себе в країнах.Гендер вражає своїм своїм безглуздям абсурдом і відсутністю логіки, але людина яка звикла вірити на це не зважає!
Гендерна ідеологія базується на багатьох лженаукових, науково не доведених, штучно придуманих, які часто суперечать очевидній реальності твердженнях (догмах). Основа гендерної ідеології - це твердження що стать людини не генетично запрограмована і незмінна а продукт соціуму. Тобто людина народжується безстатевою і отримує стать у процесі виховання (насправді яйцеклітина стає чоловіком або жінкою уже в момент зачаття!!!) Звідси нав'язується думка що можна виховувати у дітей бажану стать. Наприклад, хлопчика виховувати як дівчинку, переконуючи його що він дівчинка в хлопчачому тілі, а потім здійснити йому операцію по зміні статті. Насправді він жінкою так і не стане (чоловічі гени залишаться у кожній клітині його тіла!) а перетвориться в безплідного інваліда - кастрата, який змушений щодня (неначе наркоман) колотися гормонами, укорочуючи собі життя.
Гендер також нав'язує думку, що окрім жіночої і чоловічої статті може існувати безліч інших - середня, невизначена, гомосексуальна, педофільна, зоофільна, транссексуальна та інші (придумати можна безліч), чи просто безстатеві люди (як робочі бджоли) Насправді люди можуть бути тільки чоловіками чи жінками (виняток становлять тільки рідкісна хвороба - гермафродитизм) , все інше - або вигадка, або відхилення від норми, результат морального падіння.
Ще одне безглуздя гендеру - це боротьба із сексизмами. Сексизмом називається будь-яка інформація що підкреслює жіночність, ніжність і красоту жінки чи мужність чоловіка. А це може привести до знищення чи ревізії культурної спадщини багатьох народів (поезія наскрізь сексистська!) Вже появилися такі покручі як "Ромео і Джульен" (замість Джульєтти) - "кохання" двох геїв, яких "гомофоби" довели до самогубства.
Гримаси гендерної ідеології - поява гендерних дитячих садочків, у яких хлопчиків вдягають принцесами, заставляють гратися лялькою і користуватися косметикою, дівчаток - майструвати, гратися в війну, битися.
Гендерні ідеологи рівність жінки і чоловіка розуміють буквально, фізично, а не рівність у правовому полі, намагаються вивести безстатеву людину, вважають сім'ю і кохання застарілим і непотрібним мотлохом.
Небезпека гендерної ідеології - поширення сексуальної розпусти і сексуальних збочень із всіма витікаючи-ми наслідками, деградація населення, демографічна криза, мільйони поламаних доль. В результаті гендерного виховання люди втрачають здатність утворювати сім'ї, народжувати дітей, а то і стають інвалідами в результаті хірургічної зміни статті!
Люди будьте пильними, не вірте гендерній пропаганді, не пускайте гендерних ідеологів до влади!
Слава Україні!
Цитата | Скарга
 
 
Наталія
-13 #2 гендерНаталія 17.10.2014, 16:26
На городі бузина, а в Києві дядько. Спочатку розберіться, що воно таке за гендер, а потім боріться.
А то чисто як москалі про київську хунту і розіп'ятого хлопчика. А ще християни... Соромно вам має бути таку брехню розповсюджувати
Цитата | Скарга
 
 
Стефан
+2 #1 Стоп-гендерСтефан 02.05.2013, 12:27
людина-божок сама обирає свою стать... а з часом і стать твоїх дітей...
Цитата | Скарга
 

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 

Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Код ЄДРПОУ 20098538,
в ПАТ «КБ Приватбанк» м.Вінниця МФО 302689

Скринька для пожертв