Друк

Прийняття до новіціату

9 грудня у храмі Матері Божої Ангельської, на свято Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, відбулася урочиста служба.

В цей день у Францисканському Ордені Світських була радісна подія, одна з сестер, а саме Олена Панасюк, перейшла на другий рік формації у Ордені, який має назву - новіціат.

Фотогалерея: 9.12.2013р - Прийняття до новіціату

Можливо виникає питання, що це за сестра, чи вона монахиня??? Ні, у францисканській родині всі є як одна сім'я, тому і називають один одного та приймають, як братів та сестер.

Коротко про формацію: розпізнавши покликання до Францисканського Ордену Світських, кожен може написати заяву до - постулату, тобто - початку, де пізнає про життя святого Франциска, знайомиться зі спільнотою, утверджується у своєму прагненні йти за Ісусом слідами св. Франциска.

Пізніше настає другий етап формації - новіціат, де людина поглиблює свої відносини з Ісусом у колі спільноти. За рік можна написати заяву про бажання прийняти перед Господом - перші обітниці, котрі складаються на один рік. Де висловлюється тверде рішення жити згідно з Євангелією у спільноті Францисканського Ордену. Потім на наступний рік, якщо людина розпізнає, що цього хоче Господь - складає другі тимчасові обітниці, а за рік - треті. І останні це є - вічні обітниці, на все життя, де людина бере обіцянку керуватися у житті Євангелієм Господа нашого Ісус Христа згідно з Регулою Францисканському Ордені Світських, наслідуючи приклав святого Франциска Ассизького.

 

І 9 грудня с.Олена на Євхаристії виразила своє бажання перейти до формації новіціату. Просимо у Бога та Марії заступництва за нашу сестричку та укріплення у покликанні.

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 

Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Код ЄДРПОУ 20098538,
в ПАТ «КБ Приватбанк» м.Вінниця МФО 302689

Скринька для пожертв