Друк

Свято Святого Сімейства

Свято Святого Сімейства (27.12.2015) стало особливим днем для багатьох подружніх пар нашої парафії. Під час урочистої Божої Служби об 11 годині відбулося відновлення шлюбних обітниць. Іще раз обмінятися обручками і присягнути у вірності одне одному виявили бажання подружжя з різним стажем спільного життя – ті, які уклали Таїнство шлюбу кілька років тому, і ті, які вже відсвяткували «золоте весілля». Свідками цього зворушливого дійства були діти й онуки, якими Господь обдарував сім’ї. Звичайно, подружнє життя – це постійна праця й іноді важкий хрест, а вірність, відповідальність і жертовна любов сьогодні зовсім не в моді, та якщо будувати свою сім’ю навколо Господа, то і після багатьох років спільного життя можна знову бути закоханими у свої «половинки». Про це промовисто свідчили щасливі й радісні обличчя чоловіків і дружин, які в цей день відновили шлюбні обітниці.

Фотогалерея: 27.12.2015 - Свято Святого Сімейства

Друк

Свято Родини

Святкування урочистості Святого Сімейства стало особливою подією для спільноти Рух Назаретських Родин. Цей день можна назвати «професійним святом» спільноти, адже взірцем для учасників Руху є Свята Родина, яка вчить, що святість реалізується у щоденності, у найбільш повсякденних справах, які ми намагаємося переживати з Господом. Центральною подією дня стала Євхаристія під проводом парафіяльного опікуна спільноти брата Марека Лісовського.

Після Служби Божої на усіх чекав сюрприз від Рухівської молоді – вистава про народження Ісуса Христа. Після вистави уся спільнота зібралася за святковим столом, щоб розділити один з одним радість святкування і прославляти Бога співом колядок.

Фотогалерея: 29.12.2013p - Свято Родини

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 

Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Код ЄДРПОУ 20098538,
в ПАТ «КБ Приватбанк» м.Вінниця МФО 302689

Скринька для пожертв