Друк

Вистава-пантоміма

У п’ятницю 29 листопада в свято Всіх Святих Францисканського Ордену, відбулась незвичайна для парафії подія. Після святкової вечірньої Євхаристії, парафіяни мали змогу перенестись 8 століть назад у часи Засновника, саме францисканського Ордену, Святого Франциска з Ассізі. Допомогла їм у цьому вистава-пантоміма «З історії життя святого Франциска», підготовлена та поставлена спільнотою Францисканської Молоді за активної участі Третього Ордену Світських, Братів Менших Капуцинів, історичного клубу «Аркона» та всіх небайдужих парафіян. Тут можна подивитись фільм: «З історії життя святого Франциска»

Фотогалерея: 29.11.2013р - Вистава-пантоміма

Друк

XIII Дієцезіальний День Молоді

23-25 серпня 2013 року в Хмельницькому на парафії Христа Царя Всесвіту відбувся XIII Дієцезіальний День Молоді. У заході взяли участь молоді люди на тільки з нашої дієцезії, а й з усієї України. Оскільки уся Католицька Церква переживає Рік Віри, проголошений Святішим Отцем Бенедиктом XVI, цьогорічний Дієцезіяльний День Молоді у Хмельницькому був присвячений темі віри. Гасло ДДМ – «Господи, додай нам віри» (Пор. Лк 17,5). Всі ці три дні молодь приймала участь в адораціях, Службах Божих, слухали повчальні конференції. Новим і цікавим пунктом програми був флеш-моб (так звані танці), що відбувся в центрі міста, в якому вся молодь, а також брати клерики і сестри монахині приймали активну участь. Програма дня молоді була цікавою і насиченою. За це велика подяка організаторам, а саме настоятелю парафії о. Анатолію Білоусу. Також було запрошено християнські гурти, дякуючи яким для молоді відбулась дискотека суботнього вечора. Урочисту Месу в неділю відправили Єпископи Леон Дубравський та Віталій Скомаровський, який проголосив проповідь. Також були присутні священники з інших парафій. А після закінчення Служби, всім учасникам подарували книгу під назвою «Роздуми про віру». Щиро дякуємо за ці дні, що провели разом і могли збагатитись духовно. Слава Ісусу Христу.

Яна Скомаровська

Друк

Реколекції для молоді

З 23 по 31 липня 2013 року у мальовничому с.Вербовець, Вінницикої обл. у храмі Архангела Михаїла відбулися реколекції для молоді. Проходили вони під назвою Spoleto – це крокування слідами св.Франциска за Ісусом.

Провадив реколекції бр.Марек Лісовський Сар, йому допомагали бр.Ігор Мулярський ,бр.Сергій Воронюк та аніматори. Це був чудовий час для зустрічі з Ісусом у колі спільноти. Кожного дня відбувалася Служба Божа, цікаві конференції, спільна молитва, та ще багато-багато цікавого.

У реколекціях прийняли участь 14 молодих хлопців та дівчат з різних куточків України. 11 з них по закінченню вирішили продовжувати формацію у спільноті Францисканської Молоді Тау, тому прийняті були до спільноти. Наразі на Україні налічується офіційно 43 учасники. Але це тільки початок…)

А зараз трошечки історії.

У 2011 р. МФ Тау (Молодь Францисканська Тау) з Польщі привезли формацію на Україну, і це був маленький початок чогось великого. Ця дорога є розрахована на 5 років: кожного літа відбуваються основні реколекції,а на протязі року кожного тижня проходять зустрічі,котрі підводять до цих літніх реколекцій. На даний момент в Україні існують 3 спільноти ФМ Тау,а саме у Вінниці, Києві та Івано-Франківську. Особи, котрі є з інших міст і не можуть бути присутніми на зустрічах спільноти не залишаються самі, а отримують формаційні матеріали по почті. Але це ще не все. ФМ Тау має також спільні зустрічі восени ,зимою та весною, а також святкують разом Новий Рік.)

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 

Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Код ЄДРПОУ 20098538,
в ПАТ «КБ Приватбанк» м.Вінниця МФО 302689

Скринька для пожертв