Друк

Спільнота "Любов Христова"

Католицька Харизматична Віднова у Вінниці виникла 23 травня 1993 року, у день Урочистості Зішестя Святого Духа. Новостворена спільнота парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської була названа «Любов Христова». На сьогоднішній день спільнота нараховує близько 100 осіб, які бажають шукати Божої волі, йдучи за натхненням Святого Духа, прагнуть зростати у вірі та поширювати євангельське вчення для сокрушення та навернення сердець сучасного світу.

Спільнота живе та діє на основі Святого Письма, Катехизму Католицької Церкви та Статуту, і будучи частиною помісної Церкви, згідно зі своєю місією, співдіє з усіма структурами Церкви.
Характерні риси Спільноти: відкритість до співпраці, служіння, взаємодопомога, слухняність ієрархії Церкви.
Духовність Спільноти заснована на принципах християнства у спадщині духовності Католицької Церкви.
Покровитель Спільноти – блаженний папа Йоан Павло II.  
Формація Спільноти спрямована на досягнення людяної та християнської зрілості всіх членів – учнів Христових – та приготування активних співпрацівників пастирів Церкви.
Спільнота «Любов Христова» також є активним членом «Об’єднання Католицьких Спільнот».
Місія Спільноти
1. Допомогти прийняти Ісуса Христа як особистого Господа і Спасителя, довірити в повноті Його Любові своє життя, досвідчити «хрещення у Святому Дусі» для досягнення святості.
2. Пояснити значення харизм Святого Духа і потребу служіння ними Церкві як дарами, що є джерелом християнської сили в проповідуванні Доброї Новини та прославленні Божого Імені.
3. Допомогти відкрити наново красу особистої і спільної молитви.
4. У міці Святого Духа підтримувати місію євангелізації Церкви через особисте свідоцтво про Ісуса Христа.
5. Укріплювати постійне зростання особистої святості та активної праці в житті місцевої Церкви через участь в таїнствах і літургічному житті Церкви.
 
Спільнота «Любов Христова» вчора і сьогодні
Для здійснення своєї місії Спільнота «Любов Христова» проводить:
  • Щотижневі молитви. Молитви відбуваються щонеділі після Служби о 12:30, мають різний характер (прославлення, подяка, прохання, покаяння, тощо), який визначає Святий Дух.
                 «Вітер віє, куди забажає, і шум його чуєш, а не відаєш, звідки приходить і куди відходить. Так бо і з кожним, хто народжується від Духа» (Йо 3, 8).
                 На таких молитвах Святий Дух також може подіяти в незвичний, або навіть надзвичайний спосіб.
«Де Господній Дух там воля»( 2 Кор 3, 17)
  • Зустрічі в малих групах, де учасники з’єднані молитвою, слуханням Святого Письма та діленням щодо дії Бога в житті кожного з них.
  • Щомісячні формаційні зустрічі, на яких спільнота збирається як родина та в особливий спосіб переживає зустріч з Ісусом у Святому Дусі.
  • Реколекційні виїзди.

Однією з основних форм зовнішньої діяльності спільноти є проведення євангелізації та катехизації. Цьому сприяють: 

  • Сесії Школи Християнського Життя і Євангелізації, які проводить спільнота «Любов Христова» у Вінниці та Херсоні. Протягом цих сесій учасники переживають зустріч з Богом, слухають конференції, мають час спільної та особистої молитви і багато іншого, а пізніше мають змогу свідчити про дію Бога в їх особистому житті.
  • Курс «Альфа» для молоді та дорослих. Цей курс проводиться раз на півроку і складається з 15 зустрічей, кожна з яких проходить за спільною трапезою учасників та служителів, а також є часом слухання про Бога та ділення у малих групках. Саме перед курсом «Альфа» спільнота проголошує Слово Боже (євангелізує).
  • Вулична Євангелізація, Євангелізація в парафії, Євангелізація серед близьких та знайомих. «Ідіть же по всьому світу та проповідуйте Євангелію всякому творінню» (Мк 16, 15).
  • Курс «Альфа» для подружніх пар. Курс покликаний допомогти сімейним парам відновити відносини між собою.
  • Нічні чування. Мають характер на зразок пережитої апостолами ночі Зішестя Святого Духа.
  • Інші служіння, що сприяють реалізації визначених цілей Спільноти (наприклад, євангелізація в інших парафіях різних регіонів).
Спільнота «Любов Христова» належить до всесвітнього католицького руху Віднови у Святому Дусі, який Папа Іван Павло ІІ назвав «знаком надії» для всіх людей.
«Віднова у Святому Дусі» в Католицькій Церкві відома також як Католицька Харизматична Віднова і не є одноманітним рухом у світовому масштабі. На відміну від більшості рухів, він не має одного засновника або групи засновників, не має також і списку членів. Це – дуже різноманітне об’єднання осіб і груп, які здійснюють різні види діяльності, часто незалежно одна від одної, на різних етапах розвитку і з різними акцентами. Ці особи і групи об’єднує одне і те ж досвідчення. Вони також ставлять перед собою одну й ту саму мету (фрагмент преамбули Міжнародного Статуту Служб Католицької Харизматичної Віднови - ICCRS)
 Контактна особа: лідер спільноти Денис Мегалатій
                          тел.:(067) 433 97 10
                          e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 

Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Код ЄДРПОУ 20098538,
в ПАТ «КБ Приватбанк» м.Вінниця МФО 302689

Скринька для пожертв