Друк

Діти парафії

П’ятірка – Служба Божа для дітей

Чому П’ятірка? Тому що звершується вона о 17.00 або ж о 5 вечора. Назва «П’ятірка» дуже полюбилася дітям і тепер кожен малий парафіянин добре знає, що у неділю потрібно не спізнитися на «П’ятірку».

На цій Божій Службі усе підготовлене таким чином, щоб допомогти дітям якомога ближче пережити зустріч з Ісусом. Відтак пісні, сталі частини Євхаристії пристосовані для якнайкращого сприйняття дітьми. Проповідь священик також готує особливу, часто театралізовану з необхідним «реквізитом».

Перші шість лавок також «займаються» для дітей – від найменших діток до найстарших. Часто батьки виступають на цій Службі «помічниками» священика, адже до них він звертається із запитаннями, на які діти відповіді дати не можуть.

«П’ятірка» також звершується не лише у неділю, а й у великі свята та урочистості. Немає Євхаристії о 17.00 лише під час літніх канікул, коли діти роз’їжджаються на відпочинок.

 

Дитячий хор

Дитяча Служба Божа супроводжується співом, відтак перед кожною «П’ятіркою» о 16.00 відбувається репетиція дитячого парафіяльного хору. У хорі співають дітки віком від 5 до 13 років. Кожна дитина, яка бажає служити своїм співом Господу, може прийти і прославляти Бога у дитячому хорі. Зараз у хорі співає близько 15 діток. Спів супроводжується грою на гітарі та, іноді, на скрипці, бонгах, маракасах, тамбурині.

 

Молодіжна Академія імені святого Отця Піо

 При парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської діє молодіжна академія. Сюди приходять діти віком від 8 до 15 років. Школярі відвідують академію до чи після уроків. Тут у них є можливість підготувати уроки, відпочити, погратися і навчитися багатьох цікавих речей. Також діти тут обідають або вечеряють. Академія діє три дні на тиждень. Діти з академії вчаться робити своїми руками листівки, прикраси, оформлювати декорації… Наприкінці навчального року Молодіжна Академія продає дитячі вироби і отримані гроші вкладає у літній відпочинок своїх вихованців. Академівці також залюбки вивчають Вінницю, гуляючи вуличками міста і досліджуючи свій рідний край. Загалом до академії приходить близько 20 діток – їм тут дуже подобається.

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 

Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Код ЄДРПОУ 20098538,
в ПАТ «КБ Приватбанк» м.Вінниця МФО 302689

Скринька для пожертв