Друк

ДДА - група взаємодопомоги "Дорослих Дітей Алкоголіків"

Ми являємось групою взаємодопомоги і наша ціль – створити безпечне місце для чоловіків і жінок, де вони могли б поділитись своїм досвідом, силами і надіями.

Мета нашої зустрічі – поділитися досвідом одужання від наслідків виховання в алкогольній або будь-якій іншій дисфункціональній сім'ї, розповісти, як це впливало на нас в дитинстві і які наслідки має зараз. Застосовуючи 12 Кроків, зосереджуючи увагу на пошуку вирішення цієї проблеми і приймаючи вплив Вищої Сили, як ми Її розуміємо, ми звільняємо наше життя від наслідків алкоголізму або іншої сімейної дисфункціональності. Нам співзвучні проблеми, перераховані в «Списку брудної білизни» та в «описі проблеми», і ми вчимося знаходити рішення день за днем.

Спільнота ДДА не є пов’язана з жодною сектою, конфесією, політичною діяльністю, організацією або установою, не бере участі у жодних політичних полеміках, не підтримує та не спростовує жодних поглядів. Нашою основною метою є перебувати в емоційній тверезості та допомагати іншим Дорослим Дітям в її досягнені.

Зустрічі Дорослих Дітей Алкоголіків відбуваються кожного суботи о 15.00 в підвалі храму.

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 

Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Код ЄДРПОУ 20098538,
в ПАТ «КБ Приватбанк» м.Вінниця МФО 302689

Скринька для пожертв