• bannerJaroslaw01
  • Madrosci 6 12 16

Капуцинський стиль

Молитва за померлих

Автор: Адміністратор on . Posted in Загальні

Спомин усіх померлих вірних, який записаний у літургійному календарі за датою 2 листопада, заохочує нас до молитовної пам'яті за померлих близьких, рідних, друзів і приятелів, співпрацівницків і підлеглих.

Кожного року наша парафіяльна спільнота збирається на Центральному цвинтарі міста Вінниці, щоб в урочистий спосіб зазначити віру Церкви в воскресіння померлих. Брат Юзеф, настоятель парафії, зауважив, що цього дня Господь поблагословив усіх учасників молебня за померлих гарною погодою.

На молебні були присутні вірні з різних парафій: каплиці св. Франциска на Кореї, з Вишенкі і парафії Матері Божої Ангельської на вул. Соборній. Активну участь у зорганізуванні молитви взяв бр. Ігор Мулярський, наш капуцин, разом з семінаристами Redemptoris Mater. Традиційно головував настоятель парафії з вул. Соборної.

Вірні молилися літургією годин за померлих. В урочистій ході вуличками цвинтаря лунала молитва розарію. Кожна таємниця завершувалась окропленням могил і проханням Бога про життя вічне для померлих.

Запрошуємо Вас подивитися світлини з цієї події.

Приготування до Таїнств

Діти парафії

Історія парафії

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 

Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Код ЄДРПОУ 20098538,
в ПАТ «КБ Приватбанк» м.Вінниця МФО 302689

Скринька для пожертв