ЖИТТЯ ПАРАФІЇ

          

       Богослужіння                   Оголошення                      Спільноти

Капуцинський стиль

Увага!

Дорогі парафіяни і гості нашого сайту!

Ми повідомляємо, що в нашій парафії триває акція "Милосердний самарянин".

У співпраці з Діагностичним Центром ім. Йоана Павла II, який діє при нашій парафії, хочемо допомагати малозабезпеченим людям у лікуванні, наслідуючи Ісуса Христа, доброго і милосерного Самарянина, який зупинився і заопікувався пораненим чоловіком.

Якщо комусь потрібна медична допомога, може звернутись до канцелярії храму або безпосередньо до Діагностичного центру ім. Йоана Павла II (вхід від західної частини монастиря). Для малозабезпечених ми даємо 100-відсоткову знижку на медичні послуги в нашому Центрі.

Якщо Ви хочете матеріально підтримати акцію, можна залишити пожертву в канцелярії храму або в Діагностичному центрі, або перераховуючи кошти на картку Приват 5168 7554 3598 2208.

 

Костянтин Морозов OFMCap.

Театралізована вистава на урочистість Богоявлення

Автор: Olga on . Posted in Загальні

cari2Театралізована вистава для самих молодших парафіян після Служби на 17 годин в день урочистості Богоявлення вже стала традиційною в парафії Матері Божої Ангельської. В нинішньому році, як і в попередні роки, її підготували брати зі спільнот Неокатехуменальної дороги. Як і в попередні роки, вистава відтворювала події народження Господа Ісуса Христа, приходу до Нього східних мудреців з дарами кадила, золота і мира.

Цьогорічна вистава, на відміну від дійств минулих років, була реалізована у віршованій формі. «Коли говориться віршами, - сказала сестра з І неокатехуменальної спільноти Анна Вокалюк, яка в цьому році була відповідальною за приготування вистави, - це не тільки полегшує підготовку: адже учасникам вистави, особливо дітям, це легше запам’ятати. Римоване слово само по собі прикрашує виставу, оживлює її, робить більш емоційною …»

«Готуючись, - продовжує Анна, - ми ставили перед собою мету допомогти усім – і дітям, які були задіяні у виставі, і глядачам – перенестись в той час, коли народився Спаситель, відтворити, наскільки це можливо, атмосферу тих часів, а головне – допомогти зрозуміти, що прийняти або не прийняти Ісуса, це вибір, перед яким ми стаємо кожного дня. Адже легко думати: якби я жив в ті часи, я би обов’язково прийняв Марію і Йосифа до своєї домівки. Але чи кожний з нас робить це зараз? Чи помічаємо ми Ісуса в тих людях, які страждають, які потребують допомоги? В тяжко хворих, в переселенцях, в тих, хто через ті чи інші причини втратив житло і роботу? Може хтось коли-небудь, проходячи повз безхатченка, і подумав: «Непогано було б привести його до себе додому, перевдягнути, нагодувати, дати можливість помитись, зігрітись в теплій ванні …» Нажаль, цим «непогано було б» все найчастіше і закінчується. Чи вдалось нам досягнути цю мету? Нехай про це скажуть парафіяни».

cari1Можна також відзначити, що порівняно з минулими роками, нинішня вистава була більш масовою: в ній взяли участь 33 «актори». Самому молодшому з них, сину Миколи і Тетяни Ольшевських, маленькому Віталіку, котрий виконував роль новонародженому Ісуса, нещодавно виповнився один рік. Самий старший з учасників – 36-річний брат з 5-ої неокатехуменальної спільноти Олександр Гриб грав роль власника постоялого двору, в якому не знайшлось місця Марії і Йосифу.

По закінченні вистави наймолодші парафіяни отримали солодкі подарунки. В цьому році їх парафії надало Генеральне консульство Польщі у Вінниці.

І. Ізяславський

Приготування до Таїнств

Діти парафії

Історія парафії

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 
Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Рахунок в УКРСІМБАНК: р/р 26009000002523 в АТ "УКРЕКСІМБАНК" м. Київ МФО 322313

Також ми маємо парафіяльну картку в ПРИВАТБАНК
5169 3305 1071 3842 (Парафія Пресвятої Діви Марії у Вінниці)

 

більше інформації >>>

Скринька для пожертв