ЖИТТЯ ПАРАФІЇ

          

       Богослужіння                   Оголошення                      Спільноти

Капуцинський стиль

Увага!

Дорогі парафіяни і гості нашого сайту!

Ми повідомляємо, що в нашій парафії триває акція "Милосердний самарянин".

У співпраці з Діагностичним Центром ім. Йоана Павла II, який діє при нашій парафії, хочемо допомагати малозабезпеченим людям у лікуванні, наслідуючи Ісуса Христа, доброго і милосерного Самарянина, який зупинився і заопікувався пораненим чоловіком.

Якщо комусь потрібна медична допомога, може звернутись до канцелярії храму або безпосередньо до Діагностичного центру ім. Йоана Павла II (вхід від західної частини монастиря). Для малозабезпечених ми даємо 100-відсоткову знижку на медичні послуги в нашому Центрі.

Якщо Ви хочете матеріально підтримати акцію, можна залишити пожертву в канцелярії храму або в Діагностичному центрі, або перераховуючи кошти на картку Приват 5168 7554 3598 2208.

 

Костянтин Морозов OFMCap.

У неділю 40 дітей приступили до Першого Причастя

Автор: Olga on . Posted in Загальні

«Сьогодні ви запрошені на свято, на свято Ісуса Христа», - сказав від імені батьків на початку св. Меси в неділю 13 травня парафіянин Євген Шапаренко, звертаючись до дітей, які на цій Службі, що розпочалась о 12.30, вперше прийняли св. Причастя.

«Це вже другий рік, - сказав настоятель парафії Матері Божої Ангельської бр. Костянтин Морозов OFMcap, - коли таїнство Тіла і Крові Христа діти вперше приймають в четвертому класі. Раніше приймали в третьому. Нині до таїнства приступають 40 дітей, більшість з них хлопчики».

За два дні в п’ятницю діти склали своєрідний іспит, який підвів підсумок трирічної підготовки до таїнства. Чому іспит своєрідний - в останні роки він проводиться у формі театралізованих вистав на біблійну тематику, зміст яких обговорюється з дітьми, а завершується переглядом фільму. За словами настоятеля, усі склали його на відмінну оцінку. А напередодні діти вперше приступили до сповіді. Разом з деякими з них сповідались їхні батьки та близькі родичі.

«Дуже хочу, - сказала мати Єлизавети Шуберт п. Тетяна, - щоб моя донька, не тільки сьогодні, а й кожного разу, коли прийматиме св. Причастя, по-справжньому зустрічалась в цьому таїнстві з живим Ісусом Христом».

Перед тим, як було прочитане Євангеліє (Йн 17, 11-19), діти почули такі слова: «Сприймайте з радістю ворожість, яку досвідчуватимете з боку світу. Не бійтесь цього світу, а бійтесь тільки одного - гріха».

Проповідь бр. Костянтин (він очолював св. Месу) провів з дітьми у формі діалогу, задаючи питання: «Хто вас любить?» (відповіді: батьки, друзі); «Як пізнаєте, що вони вас люблять?»(відповіді: піклуються про нас, пробачають наші погані вчинки тощо) та інші. Цими питаннями він підводив дітей до відповіді, що тим, хто найбільше їх любить, є Бог. Потім настоятель задав дітям питання, на які відповідають під час обряду хрещення. Під час їхнього хрещення на ці питання відповідали їхні батьки, тепер вони відповіли на них самі.

«Вірю, - сказала п. Олена Шпиганевич, чия донька Йоана вперше прийняла в цей день св. Причастя, - що це таїнство дасть моїй дитині справжню свободу: свободу жити у свободі Ісуса Христа». А батько Дарини Богуславської п. Геннадій на питання, що, на його думку, отримає його донька, приступивши до першого Причастя, відповів коротко: «Визволення від зла».

По закінченні Служби Божої братам-капуцинам та сестрам, котрі проводили з дітьми катехетичні заняття була висловлена подяка батьків за зусилля, які вони доклали у вихованні дітей і за те, що відкрили їм вартість св. Причастя.
І. Ізяславський

 

Приготування до Таїнств

Діти парафії

Історія парафії

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 
Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Рахунок в УКРСІМБАНК: р/р 26009000002523 в АТ "УКРЕКСІМБАНК" м. Київ МФО 322313

Також ми маємо парафіяльну картку в ПРИВАТБАНК
5169 3305 1071 3842 (Парафія Пресвятої Діви Марії у Вінниці)

 

більше інформації >>>

Скринька для пожертв