• bannerJaroslaw01
  • Madrosci 6 12 16

Капуцинський стиль

Одночасна адорація

Автор: бр. марек on . Posted in Загальні

Одночасна годинна адорація відбудеться в усьому світі 2 червня. О 17.00 год. за римським часом в усіх католицьких катедрах і багатьох інших церквах розпочнеться адорація Пресвятих Дарів. Протягом години вірні поклонятимуться Ісусові в Євхаристії. У соборі святого Петра у Ватикані адорацію очолить Папа Франциск.

Такий захід уперше відбудеться в історії Церкви. На всіх континентах світу католики духовно об’єднаються у молитві перед Пресвятими Дарами. З огляду на різницю часових поясів, адорація відбуватиметься на світанку, чи серед дня, або глибокої ночі. І  йдеться не тільки про необхідність «нічного чування». Адже в деяких місцевостях ще немає електроенергії; доведеться долати також перешкоди кліматичного характеру. Наприклад, у регіонах, що постраждали від землетрусу, молитва відбуватиметься в наметах, які виконують роль тимчасових храмів. У заході візьме участь також і Україна. У нашій країні адорація розпочнеться о 18.00 год. Нагадаємо, що цього дня українські римо-католики також святкують урочистість Пресвятих Тіла та Крові Господньої.

 

Тема адорації «Один Господь, одна віра» підкреслює глибоку єдність, яка характеризує цю подію. Під час адорації всі молитимуться у таких намірах:

1. За Церкву, поширену в усьому світі, а сьогодні, на знак єдності, зібрану на адорації Пресвятої Євхаристії. Нехай Господь Бог учинить її завжди слухняною слуханню Його слова, щоб вона являлася перед світом завжди «славною, без плями чи зморшки або чогось подібного, але щоб була свята й непорочна» (Еф 5,28). Щоб завдяки її вірному звіщенню спасенне Боже слово змогло наново залунати як носій милосердя та спонукати до поновного зобов’язання у любові, щоб надати повноту сенсу болю і стражданням та відновити радість і спокій.

2. За всіх, хто в різних частинах світу страждає від нових форм рабства, є жертвами воєн, торгівлі людьми, наркоторгівлі, рабської праці, за дітей та жінок, які зазнають різних форм насильства. Щоб їхнє мовчазне волання про допомогу пробудило чуйність Церкви, а вона, зосередивши свій погляд на розп’ятому Христові, не забувала про багатьох братів і сестер, полишених на свавілля насильства. Крім того, за всіх тих, хто переживає економічну нестабільність, особливо безробітних, похилих віком, іммігрантів, ув’язнених, тих, які зазнають суспільного виключення. Нехай молитва Церкви та її служіння буде для них розрадою й підтримкою в надії, силою та відвагою у захисті гідності особи.

За матеріалами: www.credo-ua.org

Приготування до Таїнств

Діти парафії

Історія парафії

о. Серафим Кашуба

Контактна інформація

Римсько-Католицька Парафія 
Пресвятої Діви Марії Ангельської 
вул. Соборна, 12 
21050 Вінниця 
Тел/факс: (0432) 67-10-13, +380678409395

Рахунок в УКРСІМБАНК: р/р 26009000002523 в АТ "УКРЕКСІМБАНК" м. Київ МФО 322313

Також ми маємо парафіяльну картку в ПРИВАТБАНК
5169 3305 1071 3842 (Парафія Пресвятої Діви Марії у Вінниці)

 

більше інформації >>>

Скринька для пожертв